Hakkımızda

Uluyol Nakliyat

25

Yıllık Profesyonel Tecrübe
Hakkımızda

Uluyol Nakliyatı Tanıyalım

Uluyol Nakliyat, güçlü sektör tecrübesiyle İstanbul evden eve nakliye çözümlerinde liderdir. Alanında uzman kadromuz, güçlü sektör tecrübemiz, son teknolojik ekipmanlarımız ve geniş yelpazeli filomuzla dünya standartlarında hizmet sağlıyoruz. Kurulduğumuz ilk andan beri yönetim politikalarımızın etik prensiplere uygun modern ve yenilikçi çözümler üretmek bulunmaktadır. Bu doğrultuda her geçen gün yenilikleri hizmet standartlarımızın içerisine dahil ediyor, İstanbul’un en iyi nakliye firması olmak amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz.

Sunduğumuz tüm İstanbul evden eve nakliyat çözümlerimizde uluslararası standartlara uygun hizmet sağlıyoruz. Ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, evden eve nakliyat, eşya depolama, parça eşya taşımacılığı, şehir içi ve şehir dışı nakliyat, asansörlü taşımacılık gibi nakliye sektörünün en önemli parçası olan alanlarda dünya standartlarında hizmet veriyoruz. Uluyol Nakliyat olarak personellerimizi ve ekibimizi titizlikle seçiyor, müşteri memnuniyetini en etkili şekilde sağlamak üzere çalışmalarımızda taleplerinizi önemsiyoruz.

Her projeyi ve taşınma sürecini tamamen özgün ve özel olarak değerlendiriyoruz. Güçlü kurumsal kimliğimiz ve kültürümüzle, taşınma işlemlerinin sizler için ne denli zorlayıcı olduğunun bilincindeyiz. Taşınma sürecinde eşyaların güvenle araçlara indirilmesi, güzergah, maliyet hesaplaması, eşyaların sorunsuz ve zamanında belirtilen adreslere teslim edilmesi gibi tüm bileşenleri sizin adınıza planlıyoruz.Beklentilerinize en yüksek düzeyde cevap verebilmek amacıyla tüm ekibimizi tamamen profesyonel kişilerden oluşturuyoruz.

Uzman, deneyimli, eğitimli ve profesyonel ekibimiz, sizler için kusursuz bir nakliye deneyimi sağlamak amacıyla var gücüyle çalışır. Ekipman, araç ve filomuzu da her geçen gün çağın taleplerine uygun olarak yeniliyor, uzman personelimizi bu araçların kullanılması konusunda eğitiyoruz. Uluyol Nakliyat olarak sadece İstanbul’un en iyi nakliye firmaları arasında yer almayı vizyonumuzun bir parçası olarak görmüyoruz. Bizler aynı zamanda dünyanın en iyi nakliye firması olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Aynı zamanda mutlu müşterilere ulaşarak sektöre bilinen ve güvenilir firmalar arasındaki konumumuzu her geçen gün geliştirme gayretindeyiz. Geniş yelpazeli zengin araç filomuz, her türden taşınma talebinize en etkili şekilde cevap verebilmek üzere özel olarak hazırlanmıştır. Farklı büyüklüklerde araçlarımızla taleplerinize en uygun standartlarda ve maliyet açısından son derece avantajlı nakliye çözümleri üretiyoruz. Tüm süreci sizin adınıza en verimli olacak şekilde planlıyor, düşük fiyatlandırma politikamızla müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Uluyol Nakliyat olarak ilk günden bugüne dek uzanan kurum kültürümüzün en önemli parçası etik prensiplere bağlı kalmaktır. Bu doğrultuda hizmetlerimizi daima şeffaf, dürüst ve güvenilir prensiplere bağlı kalarak planlıyoruz. Hizmetlerimizin her aşamasında sizlere bilgi veriyor, sürecin şeffaf bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz. Kurum kültürümüzün bir diğer vazgeçilmez parçası olan taahhüt ettiğimizi işi zamanında teslim etme ilkesiyle, sürecin sadece verimli şekilde tamamlanmasını sağlamakla kalmıyoruz planımızı eksiksiz olarak uyguluyoruz.

Ülkemizde faaliyet gösteren her firma, kuruluş ve markanın toplumumuza karşı sorumluluğu olduğu inancındayız. Bu inançla çalışmalarımızı toplumsal bazda maksimum fayda ile sürdürüyoruz. Çevreyi ve doğayı korumak amacıyla var gücümüzle çalışıyor, son teknolojik araçlarla karbon salınımını minimum hale getirmeye çalışıyoruz. Varoluş prensibimizin en önemli parçası olan mutlu müşteriler yaratma arzumuzu her geçen gün geliştirmeye çalışıyoruz.

Şimdiye dek yüzlerce mutlu müşteriye ulaşmış olmanın verdiği güçle, İstanbul’un en iyi nakliye firması olmayı sürdürüyoruz. Müşteri ilişkilerini daima hizmetlerimizin merkezinde tutuyor ve tüm iletişim sürecini saygıyla tamamlıyoruz. Eşya taşımacılığında tamamen kurumsal olarak faaliyetlerimizi sürdürüyor ve en hızlı şekilde güvenle eşyalarınızı aruz ettiğiniz adreslere teslim ediyoruz. Dünya standartlarına hizmet almak ve İstanbul’un en iyi nakliye firması avantajlarından faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Uluyol Nakliyat

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

 • 23 Yıllık Tecrübe

  Profesyonel kadromuz ile geniş araç filomuz ile sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

 • Müşterilerimizi Önemsiyoruz

  Sunmuş olduğumuz hizmet her ne olursa olsun, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

 • Uygun Fiyatlarla Kaliteli Hizmet

  Taşımacılık hizmetlerinde en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

 • Ücretsiz Keşif

  Taşınacak olan eşyalarınız için ücretsiz olarak keşif hizmeti sunuyor, fiyat teklifimizi söylüyoruz.

00

Yıllık Tecrübe

00

Kişilik Uzman Kadro

00

'den Fazla Müşteri

00

Geniş Araç Filosu

Uluyol Nakliyat

Müşterilerimizin Yorumları

WhatsApp
Hemen Arayın